Qui som

Xavier Roure Greoles

Director Fira de Mollerussa
xroure@fira.com

Mercè Serret Palau

Administració
merce@fira.com

Rosa Sánchez García

Cap de Premsa i Publicitat
rosa@fira.com

Joaquim Fabrés Barberà

Xarxes Socials i Responsable de Pavellons
joaquim@fira.com

Ramon Xinxó Brufau

Jornades Tècniques
ramon@fira.com

Informació

e-mail ( Adreça Informació general)
info@fira.com

Sisco Casals Seall

Comercial
sisco@fira.com

Pau Del Valle Raez

Comercial
pau@fira.com